Ubezpieczenia i polisy transportowe - OCPD i OCS

Ubezpieczenia komunikacyjne:

Z nami znajdziecie Państwo najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenia komunikacyjne. W naszej multi-agencji jest wybór wśród 18 towarzystw ubezpieczeniowych, a dodatkowo niską stawkę gwarantuje współpraca ze znaną marką SUPERPOLISA.

Co należy zrobić aby uzyskać ofertę:


W celu uzyskania oferty ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance wystarczy przesłać na nasz adres e-mail: ubezpieczenia@mbos.cc następujące informację lub kontakt telefoniczny:
- skan dowodu rejestracyjnego
- przebieg pojazdu
- ilość posiadanych zniżek w procentach
- dane osobowe + kontaktowe
- datę wydania prawa jazdy
Nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie.

Czytaj dalej »

Ubezpieczenia Korporacyjne:

Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej - 1071/2009 (do licencji):

Jak Kupić Ubezpieczenie 1071/2009:
ubezpieczenie (polisę) odpowiedzialności zawodowej 1071/2009 gwarantującą wymagane przez Biuro ds. Transportu Międzynarodowego zabezpieczenie finansowe do licencji i dodatkowych wypisów po najniższych cenach w Polsce można kupić w bardzo prosty sposób. W trosce o Państwa czas, cała procedura może odbywać się przez kontakt mailowy, bez konieczności przyjazdu lub w naszym biurze pod adresem Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa (2 piętro). Oferujemy również dostarczenie polisy do złożonego wniosku w GITD / BdsTM.

Ankietę do wniosku o polisę można ściągnąć w tym miejscu: ANKIETA.PDF. oraz Warunki ubezpieczenia .PDF

Co to jest i dla kogo jest przeznaczone ?
Ubezpieczenie jest przeznaczone dla przewoźników drogowych, którzy ubiegają się o wydanie licencji lub dodatkowego wypisu z licencji w transporcie krajowym i międzynarodowym Rzeczy oraz Osób.

Ubezpieczenie 1071/2009 potrzebne jest dla udokumentowania posiadania minimalnej zdolności finansowej.

Przedmiot Ubezpieczenia:
Ubezpieczyciel w ramach zawartej umowy ubezpieczenia, pokryje za Ubezpieczonego jego zobowiązania lub zaspokoi wysunięte wobec niego roszczenia finansowe dla spełnienia wymogu określonego w

rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1071/2009 z dnia 21 października 2009r. ustanawiające wspólne zasady dotyczące warunków wykonywania zawodu przewoźnika drogowego i uchylające dyrektywę Rady 92/26/WE.

Ubezpieczyciel:
Znana i zaufana w Polsce firma Generali T.U. S.A, Gothaer T.U. S.A., Liberty Direct, LUTZ, Hestia (Towarzystwa Ubezpieczeń notyfikowane w Polsce, w Komisji Nadzoru Finansowego) reprezentowane przez agenta ubezpieczeniowego F.H.U. BOS S.C. Bożena Soszyńska, Maciej Soszyński.

Ubezpieczenie OCPD/OCS:

Twoja firma zajmuje się zawodowym przewozem ładunków lub krajową spedycją? Zawsze na drodze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego jak: stłuczka, wypadek, kradzież towaru. Dlatego warto posiadać ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu krajowym oraz międzynarodowym lub OC spedytora.

Dzięki niemu zabezpieczysz się przed finansowymi skutkami szkód, które powstały w wyniku niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu towarów w drogowym transporcie krajowym i międzynarodowym. Swoim kontrahentom dasz niezbędną gwarancję, że w nieprzewidzianych wypadkach gwarantujesz ze swojej strony pewność i bezpieczeństwo,a w razie potrzeby zadziała Twoja polisa.

Twoja firma będzie zabezpieczona przed finansowymi skutkami uszkodzenia, zniszczenia lub zaginięcia ładunku, który przewozisz – od przyjęcia do wydania go odbiorcy.

Dla kogo jest to ubezpieczenie ?
ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym, międzynarodowym przeznaczone jest dla przedsiębiorców wykonujących zarobkowo drogowy przewóz rzeczy w ramach zawartych przez siebie umów przewozu, zgodnie z posiadanymi licencjami i zezwoleniami, wymaganymi przez Ustawę o transporcie drogowym oraz inne przepisy prawa, w zakresie transportu drogowego rzeczy.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia ?
Przedmiot ubezpieczenia stanowi odpowiedzialność cywilna przewoźnika drogowego z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu, jaką ponosi on na podstawie przepisów prawa polskiego (Kodeksu cywilnego, ustawy Prawo przewozowe i aktów wykonawczych) oraz Konwencji o Umowie Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów (CMR). Dodatkowo ubezpieczenie OCPD można rozszerzyć o przewozy Kabotażowe na terenie Niemiec oraz pozostały państw Unii Europejskiej.

Co należy zrobić aby otrzymać ofertę na OCPD ?
Należy wypełnić ANKIETĘ OCPD, a następnie przesłać ją do nas na e-mail, a nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie.

Ubezpieczenie Flotowe:

Proponujemy Państwu przygotowanie ubezpieczenia flotowego (komunikacyjnego) od 10 pojazdów wzwyż. Ubezpieczenie flotowe może zagwarantować dużo niższe składki ubezpieczeniowe oraz duży komfort w postaci kontroli nad terminami wszystkich posiadanych ubezpieczeń bez ryzyka przeoczenia zbliżającego się końca terminu ubezpieczenia.

Co należy zrobić aby uzyskać ofertę:

W razie zainteresowania ubezpieczeniem flotowym dla Państwa firmy należy jedynie wypełnić wykaz posiadanego przez firmę taboru - wniosek do pobrania (wykaz taboru), a następnie przesłać go do nas na e-mail: ubezpieczenia@mbos.cc, do wykazu należy dołączyć:
- zaświadczenie / informację o szkodowości z ostatnich 3 lat (od wszystkich posiadanych aktualnie towarzystw ubezpieczeniowych)
- dane kontaktowe
- dane firmy takie jak: nazwa, adres, nip, regon

Nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie flotowe.

 


Ubezpieczenia Turystyczne:

W celu zapewnienia sobie spokojnej podróży biznesowej, turystycznej, czy też sportowej proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia turystycznego gwarantującego pokrycie wszelkich kosztów.
Nasze towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają:
- pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu w razie choroby lub wypadku podczas podróży zagranicznej,
- kompleksową pomoc w podróży, wypłatę świadczeń z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci,
- ochronę w razie utraty lub uszkodzenia bagażu oraz ochronę na wypadek wyrządzenia nieumyślnych szkód osobom trzecim,
- ubezpieczenie mieszkania na czas wyjazdu za granicę,

Ubezpieczenie zapewnia ochronę również podczas uprawiania turystyki kwalifikowanej.
Jeśli w podróż wybierasz się autem - kup dodatkowe ubezpieczenie Car Assistance, zapewniające m.in. pokrycie kosztów: naprawy pojazdu w miejscu unieruchomienia, wynajmu pojazdu zastępczego, holowania pojazdu do warsztatu.

Jeśli będziesz nurkować z aparatem powietrznym, lub wyjeżdżasz na narty i snowboard dodaj zwyżkę - UPRAWIANIE SPORTÓW WYSOKIEGO RYZYKA, a pokryjemy m.in. koszty komory dekompresyjnej

Dla podróżujących na dłużej proponujemy ubezpieczenia długoterminowe do 90, 180 lub 365 dni w bardzo atrakcyjnych cenach! Ubezpieczenie obejmuje dowolną liczbę podróży w okresie ubezpieczenia długoterminowego, z zastrzeżeniem, iż jednorazowa podróż nie może przekroczyć 45 dni.

Co należy zrobić aby uzyskać ofertę:

W celu uzyskania oferty ubezpieczenia tusrystycznego wystarczy przesłać na nasz adres e-mail: ubezpieczenia@mbos.cc następujące informację lub kontakt telefoniczny:
- Imię i nazwisko
- datę urodzenia
- miejsce zamieszkania
- cel wyjazdu
- miejsce wyjazdu
- długość pobytu
- dane kontaktowe

Nasi pracownicy przygotują ofertę i poinformują o wysokości przewidywanej stawki za ubezpieczenie.

 

Ubezpieczenie Mienia:

Prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny.

Jesteśmy największą profesjonalną firmą na rynku zajmującą się kompleksową obsługą przewoźników i jedyną która oferuje tak szeroką gamę usług.

Gwarantujemy Państwu szybkie załatwianie spraw ponieważ znajdujemy się w tym samym budynku co GITD / Biuro ds. Transportu Międzynarodowego.

Z naszej oferty skorzystało już ponad 3000 firm

Kontakt

F.H.U. "BOS" S.C.
Bożena i Maciej Soszyńscy
ul. Astrów 9 05-077 Warszawa,
Tel. 502 440 004
e-mail: bos@mbos.cc

Licencje transportowe:
Aleje Jerozolimskie 94.
00-807 Warszawa

Multi-Agencja, Ubezpieczenia:
ul. Jana Pawła II 40,
05-077 Warszawa-Wesoła

© 2017 Copyright F.H.U. "BOS" S.C. Wszelkie Prawa Zastrzeżone