Gotowe Spółki z o.o. na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygtowaliśmy specjalną ofertę umożliwiającą maksymalnie skrócić czas rozpoczęcia działalności Transportowej. Kupując gotową spółkę z o.o. posiadającą licencję transportową z 5-letnim okresem ważności, możecie Państwo z dnia na dzień rozpocząć przewozy w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Nasze spółki posiadają całą niezbędną dokumentację pozwalającą na prowadzenie działalności transportowej (numery KRS, odpowiednie wpisy PKD z szerokim zakresem, NIP, NIP-UE, REGON, VAT, VAT-UE). Oferowane przez nas spółki nie są zadłużone ani nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych. Decydując się na zakup spółki w naszej firmie, mogą być Państwo pewni, że dokonali bezpiecznego wyboru..

Gotowe spółki sprzedaż

Dbając o sprawne funkcjonowanie działalności transportowej oferujemy również możliwość zachowania istniejącego adresu spółki – wirtualne biuro, jak i wymaganej do posiadania licencji międzynarodowej bazy transportowej.

Gotowe Spółki z o.o. z licencją transportową 5-letnią

Koszt zakupu gotowej spółki z możliwością rozpoczęcia działalności z dnia na dzień zaczyna się od 16 999 zł. Oferujemy również możliwość dokonania ewentualnych zmian w licencji transportowej w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji do GITD i proponujemy stałą współpracę w zakresie spraw związanych z licencjami transportowymi.

Wirtualne Biuro

Pozwala na zachowanie istniejącego adresu sprzedawanej przez nas spółki z szerokim wachlarzem możliwości w tym odbieranie korespondencji i przesyłanie jej do klienta.
Cena wirtualnego biura rozpoczyna się od 100 zł (netto) / miesiąc

Certyfikat kompetencji zawodowych

Osoba z certifikatem jest niezbędna do dalszego funkcjonowania spółki z licencją transportową. Posiadamy w naszej firmie osoby które mogą dalej użyczać spółkom z o.o. certyfikatu kompetencji zawodowych
Cena użyczenia certyfikatu kompetencji zawodowych od 300 zł (netto) / miesiąc

Baza Transportowa

Umożliwa udokumentowanie wymaganego miejsca postojowego dla pojazdu w celu posiadania zezwolenia na wykonwyanie zawodu przewoźnika w ruchu krajowym i licencji wspólnotowej (międzynarodowej)
Cena miejsca postojowego dla pojazdów rozpoczyna się od 100 zł (netto) / miesiąc

Biuro rachunkowe

Zachęcamy również do skorzystania z oferty biura rachunkowego, które obsługuje dotychczas istniejące spółki i zajmuje się obługą podatkową i kadrowo-płacową.

W celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt do naszych specjalistów w dziedzinie transportowej.

BOS – Licencje Transportowe
00-807 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 94

E-mail: gotowespolki@mbos.cc

Phone:

+48 502 440 004
+48 502 350 502

Jesteśmy największą profesjonalną firmą na rynku zajmującą się kompleksową obsługą przewoźników i jedyną która oferuje tak szeroką gamę usług.

Gwarantujemy Państwu szybkie załatwianie spraw ponieważ znajdujemy się w tym samym budynku co GITD / Biuro ds. Transportu Międzynarodowego.
Z naszej oferty skorzystało już ponad 3000 firm

Kontakt

F.H.U. "BOS" S.C.
Bożena i Maciej Soszyńscy
ul. Astrów 9 05-077 Warszawa,
Tel. 502 440 004
e-mail: bos@mbos.cc

Licencje transportowe:
Aleje Jerozolimskie 94.
00-807 Warszawa

Multi-Agencja, Ubezpieczenia:
ul. Jana Pawła II 40,
05-077 Warszawa-Wesoła

© 2017 Copyright F.H.U. "BOS" S.C. Wszelkie Prawa Zastrzeżone