O firmie

Firma Handlowo Usługowa "BOS" Spółka Cywilna Bożena Soszyńska, Maciej Soszyński powstała w 1992 roku. Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksową obsługą przewoźników z całego kraju. Nasza firma stale poszerza zakres oferowanych usług.

Firma BOS w tej chwili zajmuje się pełną pomocą w uzyskiwaniu licencji, dodatkowych wypisów, pobieraniem zezwoleń na transport międzynarodowy oraz wszystkimi innymi sprawami, które można załatwić w GITD – Biuro ds. Transportu Międzynarodowego. Pomagamy również w uzyskiwaniu członkostwa w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz pozwoleń na Karnety TIR w Izbie Celnej.

Firma BOS pośredniczy również w uzyskiwaniu wiz dla kierwców na Rosję, Białoruś oraz Turcję.

Jako MULTI AGENT ubezpieczeniowy towarzystw: LUTZ, Generali, Gothaer, PZU, Liberty Direct, Ergo Hestia, Allianz, Proama, Compensa, Warta, Link4, AXA, HDI, YCD, MTU, Uniqa, Aviva, Interrisk, oferujemy pełen zakres ubezpieczeń:

- Komunikacyjnych
- Korporacyjnych
- Turystycznych
- Mienia

Współpracujemy również z SUPERPOLISĄ co daje Państwu możliwość uzyskania u nas najtańszych ubezpieczeń.

Jesteśmy jedną z największych firm na rynku zajmującą się kompleksową obsługą przewoźników i jedyną która oferuje tak szeroką gamę usług. Przychodząc do naszej firmy możesz być pewny błyskawicznej, solidnej oraz fachowej obsługi nie tracąc przy tym swojego cennego czasu.

Jesteśmy największą profesjonalną firmą na rynku zajmującą się kompleksową obsługą przewoźników i jedyną która oferuje tak szeroką gamę usług.

Gwarantujemy Państwu szybkie załatwianie spraw ponieważ znajdujemy się w tym samym budynku co GITD / Biuro ds. Transportu Międzynarodowego.

Z naszej oferty skorzystało już ponad 3000 firm

Kontakt

F.H.U. "BOS" S.C.
Bożena i Maciej Soszyńscy
ul. Astrów 9 05-077 Warszawa,
Tel. 502 440 004
e-mail: bos@mbos.cc

Licencje transportowe:
Aleje Jerozolimskie 94.
00-807 Warszawa

Multi-Agencja, Ubezpieczenia:
ul. Jana Pawła II 40,
05-077 Warszawa-Wesoła

© 2017 Copyright F.H.U. "BOS" S.C. Wszelkie Prawa Zastrzeżone