Poradnik dla kierowcy

tir na autostradzie

Co to jest świadectwo kierowcy i kto może się starać o jego otrzymanie?

Od kilku lat lawinowo rośnie w Polsce liczba pracowników z krajów byłego ZSRR. W szczególności widać to w naszej branży - kierowcy zza wschodniej granicy, a w szczególności z Ukrainy wyjątkowo chętnie podejmują pracę w polskich firmach.

Czytaj dalej »
Kabotaż

Co to jest kabotaż?

Z transportu kabotażowego korzysta coraz więcej firm spedycyjnych w Polsce. Termin kabotażu pochodzi od nazwiska podróżnika i odkrywcy Giovanniego Cabota, który w XV wieku poruszał się wyłącznie wzdłuż wybrzeży badanych przez siebie lądów. Na czym polega przewóz kabotażowy? Jakie przepisy z nim związane nakłada Unia Europejska?

Czytaj dalej »
Ubezpieczenie OCP

Ubezpieczenie OCP

W dzisiejszych czasach posiadanie ubezpieczenia stało się nie tylko standardem, a koniecznością. Polisa gwarantuje bezpieczeństwo i chroni od następstw przeróżnych wypadków losowych, dlatego też istotny jest również rodzaj wybieranych świadczeń.

Czytaj dalej »
Czas pracy kierowcy

Czas pracy kierowcy

Kształt przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, zarówno na drogach Polski, jak również Unii Europejskiej jest podyktowany przede wszystkim zdrowym rozsądkiem oraz troską o bezpieczeństwo na drogach.

Czytaj dalej »
Jak zostać kierowcą

Jak zostać kierowcą tira

Czy warto zostać zawodowym kierowcą TIR-a? Jak kształtują się zarobki kierowcy? Pomimo pewnych przeszkód w życiu osobistym jakie stwarza ta praca, prowadzenie wielkich pojazdów ma w sobie jakiś magnes.

Czytaj dalej »

Jesteśmy największą profesjonalną firmą na rynku zajmującą się kompleksową obsługą przewoźników i jedyną która oferuje tak szeroką gamę usług.

Gwarantujemy Państwu szybkie załatwianie spraw ponieważ znajdujemy się w tym samym budynku co GITD / Biuro ds. Transportu Międzynarodowego.

Z naszej oferty skorzystało już ponad 3000 firm

Kontakt

F.H.U. "BOS" S.C.
Bożena i Maciej Soszyńscy
ul. Astrów 9 05-077 Warszawa,
Tel. 502 440 004
e-mail: bos@mbos.cc

Licencje transportowe:
Aleje Jerozolimskie 94.
00-807 Warszawa

Multi-Agencja, Ubezpieczenia:
ul. Jana Pawła II 40,
05-077 Warszawa-Wesoła

© 2017 Copyright F.H.U. "BOS" S.C. Wszelkie Prawa Zastrzeżone